ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 9614024
*
nr 961 4024
Tidningsställ
2 st. betsad furu, 1950/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:09:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 20:30:59
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad furu tidningsställ
-
9354 Dörrpar
Vitmålade. Bredd: 65x2 cm, höjd: 237 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:47
-
9048 Fiskpocherare
med galler, Ialo Otinetti, aluminium. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:15
-
9248 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book. ", 1993...//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:59
-
9306 Illustrerade t..
3 volymer, 1856,1860 & 1866,41x29 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:07
-
9234 Lackaskar
2 st, bland annat Ryssland. Längd: 8-16 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:42
-
9296 Papperskorg
Metall. Diameter: 37 cm. Höjd: 41 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:09
*
Tidningsställ
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4024
Tidningsställ
2 st. betsad furu, 1950/60-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 20:30:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad furu tidningsställ
-
9354 Dörrpar
Vitmålade. Bredd: 65x2 cm, höjd: 237 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:47 -
9048 Fiskpocherare
med galler, Ialo Otinetti, aluminium. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:15 -
9248 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book. ", 1993...//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:59
-
9306 Illustrerade t..
3 volymer, 1856,1860 & 1866,41x29 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:07 -
9234 Lackaskar
2 st, bland annat Ryssland. Längd: 8-16 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:42 -
9296 Papperskorg
Metall. Diameter: 37 cm. Höjd: 41 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:09